auto

Znajdź samochód swoich marzeń dzięki tym wskazówkom

Wszystkie duże zakupy są zawsze onieśmielające, zwłaszcza jeśli nie jesteś poinformowany o branży. Jednym z najstraszniejszych zakupów jest kupowanie samochodów. Wiele osób obawia się, że są one coraz ripped off i na pewno nie chcesz, że. Unikaj kupowania cytryny, przeglądając te wspaniałe porady i wskazówki dotyczące zakupów samochodów.

Miej jasne zrozumienie tego, ile będą kosztować te ulepszenia. Zakup fantazyjne stereo, skórzane fotele i odtwarzacz DVD może być atrakcyjne, ale te opcje mogą dodać znaczną kwotę do ceny samochodu. Poświęć trochę czasu, aby zastanowić się, jak bardzo naprawdę potrzebujesz uaktualnień, i kupić tylko te, które będą używane najbardziej.

Weź pod uwagę ogólną cenę, którą zamierzasz zapłacić. Chociaż dealer może negocjować miesięczną cenę dla Ciebie, należy pamiętać, że te miesięczne płatności sumują się, a w końcu, koszt samochodu może być przez dach. Zamiast tego, negocjować dla najlepszej ogólnej oferty na cenę i finansowanie pojazdu. Następnie można pomyśleć o tym, ile będziesz płacić każdego miesiąca.

Przed zakupem samochodu należy wykonać jazdę próbną. Nawet jeśli wcześniej prowadziłeś samochód tej samej marki i modelu, musisz się upewnić, że ten samochód dobrze jeździ. Zawsze może być problem z tym konkretnym samochodem, a nigdy nie będziesz wiedział, dopóki go nie prowadzisz.

Należyta staranność powinna być wykonywana przy planowaniu budżetu samochodu. Konieczne jest, aby podjąć pełne i realistyczne spojrzenie na swój budżet. Nie tylko musisz wziąć pod uwagę płatność za samochód, ale także ubezpieczenie, gaz i konserwację pojazdu. Nie ma nic gorszego niż posiadanie pojazdu, na którego prowadzenie nie możesz sobie pozwolić.

Wspaniała wskazówka dla tych, którzy chcą kupić używany samochód byłoby badać, co wartość odsprzedaży samochodu jest. Spójrz na wartość Kelly Blue Book i porównać go do stanu, że pojazd jest obecnie w, aby zobaczyć, czy cena jest sprawiedliwa, czy nie.

Jeśli myślisz o zakupie samochodu, który jest nadal w ramach gwarancji. Musisz upewnić się, że cokolwiek pozostało z gwarancji pojazdu jest na piśmie. Nie chcesz kupić samochód tylko po to, aby dowiedzieć się, że gwarancja została unieważniona, pozostawiając płacić dodatkowo za nic.

Chociaż może chcesz kupić samochód dzisiaj, kupując z partii może oznaczać, że nie mają samochodu z funkcji, które chcesz. Zawsze możesz poprosić ich, aby zadzwonić do powiązanych dealerów, aby zobaczyć, czy mają samochód na działce, ale nie brzmi desperacko lub będą podnosić cenę.

Jeśli obawiasz się o swój wynik kredytowy, możesz sprawdzić swój raport kredytowy, zanim udasz się do dealera. Raz w roku możesz sprawdzić swój raport kredytowy za darmo, więc skorzystaj z tego. Znając swój kredyt przed udaniem się do dealera, będziesz w stanie określić, czy będziesz w stanie zakwalifikować się do jakiejkolwiek oferty finansowania o niskim oprocentowaniu.

Aby zapewnić, że proces zakupu samochodu przyniesie najlepszy możliwy wybór dla Ciebie i Twojej rodziny, pomyśl dokładnie o swoich nawykach związanych z jazdą i stylem życia. Celowo rozważając rodzaj wykorzystania pojazdu jest prawdopodobne, aby uzyskać pomoże Ci wybrać odpowiedni. Nieuwzględnienie podczas zakupów takich czynników jak zużycie paliwa czy ładowność może spowodować, że kupisz coś, co okaże się niepraktyczne dla Twoich codziennych potrzeb.

Wiele z udogodnień oferowanych przez dealerów jest naprawdę drogich, w tym zabezpieczenie antykorozyjne, zabezpieczenie lakieru i urządzenia antykradzieżowe. Rozejrzyj się, zanim jeszcze podejdziesz do partii, aby dowiedzieć się, co lokalne sklepy samochodowe pobierają opłaty za te usługi, a następnie zabierz ze sobą notowania, aby albo uzyskać ofertę od dealera lub pominąć te dodatki całkowicie.

Finansowanie jest często bardziej przystępne, gdy otrzymasz go od instytucji innej niż sam dealer. Stawki, które oferują nie są wielkie, ale czasami są otwarte na pożyczanie pieniędzy, gdy twój kredyt jest zły, w przeciwieństwie do banku. Sprawdź wszystkie opcje finansowania i dowiedz się, na jaką kwotę zostaniesz zaakceptowany, zanim podejdziesz do działki.

Zaoferuj zakup samochodu na miejscu, jeśli dealer spełni Twoje wymagania cenowe. Zaproponuj cenę, która jest rozsądna, zazwyczaj na poziomie lub nieco powyżej faktury. Przyjdź uzbrojony w informacje o tym, jak doszedłeś do tej ceny i poproś o pisemne zobowiązanie, że się na nią zgodzisz.

Zanim dokonasz ostatecznego wyboru samochodu, porozmawiaj ze swoim agentem ubezpieczeniowym. Niektóre typy pojazdów mogą spowodować, że Twoje ubezpieczenie znacznie wzrośnie. Taki wzrost miesięcznych składek ubezpieczeniowych może spowodować, że w Twoim budżecie pozostanie mniej pieniędzy na wymarzony samochód. Mając jasne zrozumienie całkowitego kosztu posiadania samochodu, możesz podjąć świadomą decyzję.

Bądź ostrożny, jeśli chodzi o leasing pojazdu. Możesz napotkać ogromne wydatki, jeśli przekroczysz przebieg określony w umowie i jeśli spowodujesz jakiekolwiek uszkodzenia wnętrza. Unikaj leasingu, jeśli dużo jeździsz lub nie możesz zapewnić, że będziesz trzymać się określonej liczby mil każdego roku.

All fields marked with an asterisk (*) are required