auto

Dzięki tym wskazówkom zakupy nowego samochodu staną się łatwe

Zakup samochodu może być długim procesem. Istnieje wiele samochodów i elementów, na które należy zwrócić uwagę. Dlatego właśnie informacje są niezbędne. Tutaj znajdziesz porady, których potrzebujesz, aby szybko zdobyć samochód swoich marzeń.

Myśl z wyprzedzeniem, gdy planujesz zakup samochodu. Nie popełniaj błędu kupowania samochodu bez zastanowienia się, czy będzie on praktyczny do wykorzystania w przyszłości. Kupno samochodu sportowego nie będzie miało większego sensu, jeśli planujesz założyć rodzinę w najbliższej przyszłości.

Podczas zakupów samochodu należy rozważyć, w jaki sposób ekonomia paliwowa pojazdu wpłynie na Twój budżet. Na przykład, możesz chcieć samochód z silnikiem V-8 i możliwością holowania. Należy jednak zastanowić się, czy rzeczywiście będziemy w pełni korzystać z tych funkcji.

Zanim odwiedzisz salon sprzedaży, poszukaj nowego samochodu w Internecie. Wyszukiwanie w Internecie pozwala spojrzeć na inwentarz z wielu dealerów, a to sprawia, że jesteś świadomy informacji o cenach tylko online. Jest to świetny sposób na porównanie sklepów i naprawdę upewnij się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

Jeśli jesteś na zakupy nowego samochodu, może chcesz zostawić swoje dzieci w domu. Mogą mieć dobry czas, idąc na jazdę próbną lub dwa, ale zazwyczaj kończy się to nudą. To sprawi, że trudno będzie skupić się na zadaniu i może skończyć się kosztem pieniędzy.

Bądź stanowczy w tym, co dodatki chcesz. Prawie każdy sprzedawca będzie co najmniej próbować „upsell” cię w wysiłku, aby uzyskać większą sprzedaż. Nie pozwól im naciskać na następny model w górę lub funkcje, których nie potrzebujesz. Jeśli twierdzą, że nie mają w magazynie modelu, którego szukasz, tylko „lepszy”, zapytaj, czy mogą go zlokalizować u innego dealera.

Przed zakupem przetestuj więcej niż jeden samochód. Każdy nowy samochód będzie się czuł fantastycznie, jeśli jesteś przyzwyczajony do jazdy starym samochodem. Zastanów się poważnie, jakie są wrażenia z jazdy, gdzie znajdują się przyciski i jak dużą część drogi jesteś w stanie zobaczyć. Test-driving więcej niż jeden samochód pomoże Ci uświadomić sobie, gdzie chcesz być.

Ci z was, którzy są na rynku certyfikowanych pojazdów używanych, byłoby mądre, aby sprawdzić samochody certyfikacji listy kontrolnej. To pozwoli Ci mieć pewność, że wszystkie elementy zostały sprawdzone i wszystko jest w porządku, pozwalając Ci kupić z dużą dozą pewności siebie.

Zrozumieć biuro finansowania. Większość dealerów zarabia większość swoich pieniędzy w biurze finansowym. Twoja stopa procentowa, rozszerzone gwarancje i inne dodatki są sprzedawane z premią, gdy jesteś tam. Zrozum to, i wybrać każdą z tych opcji ostrożnie. Większość z nich nie jest konieczna dla przeciętnego właściciela samochodu.

Kiedy handlujesz swoim samochodem, weź go do kilku dealerów i zapytaj każdego z nich, co zaoferują Ci za niego. Możesz być zszokowany różnicą między cenami oferowanymi w każdym z nich. W końcu, porównaj cenę samochodu, którego pragniesz z ofertą, aby znaleźć najlepszą partię dla swoich potrzeb.

Poczekaj, aż nowy model nie jest tak nowy, jeśli naprawdę chcesz go. Nie ma sensu być pierwszą osobą z najnowszym samochodem, jeśli trzeba zapłacić za niego więcej. Zazwyczaj ceny spadają po początkowym uruchomieniu. Jeśli więc możesz powstrzymać swoje podniecenie przez kilka tygodni lub dłużej, możesz uzyskać lepszą ofertę.

Wiele dodatków, które oferuje dealer, jest naprawdę drogich, w tym zabezpieczenie przed rdzą, uszczelnienie lakieru i urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą. Rozejrzyj się, zanim jeszcze podejdziesz do działki, aby dowiedzieć się, jakie opłaty za te usługi pobierają lokalne sklepy motoryzacyjne, a następnie zabierz ze sobą oferty, aby albo uzyskać ofertę od dealera, albo całkowicie pominąć te dodatki.

Porozmawiaj z dealerem, aby upewnić się, że Twój samochód jest dostępny. Po przejściu przez drzwi dealera, będą próbowali sprzedać Ci wszystko i wszystko, nawet jeśli nie jest to to, co naprawdę Cię interesuje. Jeśli jesteś zainteresowany vanem, ale nie ma żadnego, nie powinieneś iść. Zadzwoń do nich wcześniej i zapytać.

Badania prawa w swoim stanie, jeśli chodzi o zakup złego samochodu. Istnieją pewne stany, które mają prawa cytryny. Będą one chronić przed zakupem samochodu, który nie jest w doskonałym stanie i nie jest w stanie uzyskać zwrotu pieniędzy. Nie każdy stan ma te prawa, dlatego ważne jest, aby zrobić swoje badania.

Kiedy zdecydujesz, że nadszedł czas, aby rozpocząć zakupy samochodu, to jest to dobry pomysł, aby dowiedzieć się, ile można zapłacić za samochód. Ważne jest, aby spojrzeć na to, ile samochód będzie kosztować cię ogólnie, a nie tylko miesięczne płatności. Łatwo jest przedłużyć termin, tak aby miesięczna płatność była przystępna, ale może się okazać, że w ten sposób poważnie przepłacasz za samochód.

Bądź ostrożny z finansowaniem, jeśli planujesz wkrótce kupić inny samochód. Jeżeli chcesz kupić samochód bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy i planujesz kupić nowy samochód za rok lub dwa, przygotowujesz się do przenoszenia sald z samochodu do samochodu. W końcu będziesz płacić więcej niż samochód jest wart.

All fields marked with an asterisk (*) are required