auto

Potrzebujesz wskazówek dotyczących zakupu samochodu? Przeczytaj to.

Samochody występują w wielu odmianach. Istnieją nowe samochody, samochody używane, ciężarówki, samochody dostawcze i SUV-y. Kupno tylko jednego z tych rodzajów pojazdów wymaga podjęcia dobrej decyzji, ponieważ samochód jest inwestycją na całe życie. Możesz dokonać mądrzejszych decyzji o zakupie, czytając ten artykuł, ponieważ zawiera on porady, które mogą być stosowane do zakupów samochodów.

Zrób małe badania przed wejściem do salonu. Kiedy wchodzisz do salonu, ceny naklejki są zwykle wymienione bezpośrednio na samochodach. Ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie salony mają trochę swobody od tych cen. Jeśli zrobisz swoje badania online pierwszy, można uzyskać zrozumienie, jak bardzo samochód chcesz sprzedaje dla Ciebie w Twojej okolicy. To pomoże Ci zrozumieć, jak wiele miejsca jest do negocjacji w dół od ceny naklejki, tak, że można dostać ofertę naprawdę szukasz.

Oczekuj, że spędzisz kilka godzin w salonie podczas zakupów samochodu. Nie chcesz się spieszyć lub czuć się popędzany. To spowoduje, że będziesz żałować swoich decyzji. Poświęć na to całe popołudnie. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, pomyśl o wyjściu i powrocie później.

Wybierz się na dłuższą jazdę próbną. Nie bierz go tylko na szybką przejażdżkę po okolicy samemu. Zamiast tego poproś wszystkich, którzy będą regularnie jeździć tym samochodem, aby podzielili się swoimi opiniami. Poproś dealera o jazdę próbną w godzinach popołudniowych, abyś miał szansę zabrać go na autostradę i sprawdzić takie rzeczy jak odbiór i martwe pola, a także spędzić trochę czasu naprawdę czując komfort wnętrza.

Przed zakupem samochodu, należy rozważyć koszt ubezpieczenia. Jeśli finansujesz samochód, prawdopodobnie będziesz potrzebował kompleksowego pokrycia, oprócz ochrony przed odpowiedzialnością. Ubezpieczenie niektórych samochodów kosztuje znacznie więcej niż innych. Unikaj niespodzianek, pytając firmę ubezpieczeniową o wycenę, zanim podpiszesz jakiekolwiek dokumenty.

Badania to klucz do bycia szczęśliwym posiadaczem samochodu. Mając określony budżet i listę samochodów, które chcesz kupić, możesz zacząć zastanawiać się, który pojazd jest dla Ciebie odpowiedni. Powinieneś być świadomy wszelkich negatywnych raportów na temat pojazdów, które masz na myśli. Poznaj jego ocenę bezpieczeństwa i wartość, aby pomóc Ci wynegocjować dobrą cenę.

Zanim wejdziesz do salonu sprzedaży, poznaj swój wynik kredytowy. Twój wynik kredytowy pomoże określić stawkę finansowania, a jego znajomość pomoże Ci zrozumieć, ile będziesz musiał zapłacić za swój samochód. Najlepsze stawki finansowania są często zarezerwowane dla osób z najlepszą punktacją kredytową. Znając swój może pomóc być realistyczne o swoich szansach na uzyskanie bardzo najlepszych ofert.

Oto pomysł, zrobić wszystkie swoje zakupy samochodu nawet Czy wiesz, że można rzeczywiście znaleźć i kupić samochód online? Większość dealerów mają strony internetowe, gdzie można robić zakupy z komfortu komputera. Nie masz do czynienia z nachalnych sprzedawców, pogoda, a nawet umieszczenie na przyzwoite ubrania.

Ustal limit wydatków przed zakupem nowego samochodu. Łatwo jest dać się skusić nachalnym sprzedawcom lub ładnemu skórzanemu wnętrzu, ale ważne jest, aby pozostać w ramach swojego budżetu. Może Ci się podobać przyczyna dodatkowych wydatków, ale nie spodoba Ci się, gdy przyjdzie czas zapłaty za nie.

Jeśli planujesz handlować w swoim starym samochodzie, dowiedzieć się, ile to jest warte i czynnik, że do budżetu. Jeśli uważasz, że twój samochód jest wart dużo, a to nie jest, może być w szoku, gdy dojdziesz do partii. Wiedząc jak najwięcej, jak to możliwe, zanim opuścisz swój dom jest kluczem.

Przeczytaj wszystkie dokumenty, które są przedstawione do Ciebie przy zakupie nowego samochodu. Zazwyczaj będą mieli duży stos do podpisania. Nie czuj się naciskany do podpisania czegokolwiek, czego nie rozumiesz. Jeśli czegoś nie rozumiesz, zapytaj o to przed podpisaniem. Dopóki nie podpiszesz swojego nazwiska na wszystkich dokumentach, możesz wyjść z salonu i nie być winnym ani grosza.

Zdecyduj, czy chcesz samochód używany, czy nowy. Nowy samochód ma oczywiste zalety, ale używane samochody mogą być całkiem dobra oferta, jak również. Istnieje wiele certyfikowanych samochodów używanych teraz, które zostały znalezione do wykonywania dobrze, i kosztować znacznie mniej niż nowe samochody zrobić.

Kiedy szukasz do zakupu nowego lub używanego pojazdu, upewnij się, że nigdy nie wymigać się od faktu, jak dużo pieniędzy masz na swojej osobie. Chcesz tylko mówić o tym, co myślisz, że należy umieścić w dół w odniesieniu do warunków i ceny pojazdu, który jest omawiany.

Usiądź i napisz listę tego, co chcesz w pojeździe. Powinien istnieć podział na rzeczy, których potrzebujesz i rzeczy, których chcesz. Jeśli znajdziesz samochód, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby, nie powinieneś się wahać, ponieważ nie ma każdej rzeczy, którą chcesz.

Nie wszyscy dealerzy i sprzedawcy są identyczni. Mimo, że sprzedawcy samochodów są znani z używania taktyk wysokiego ciśnienia, metody te tracą na skuteczności. Dealerzy zaczęli dostrzegać, że przyjazne techniki sprzedaży i zadowoleni klienci są tym, co sprawia, że ludzie wracają rok w rok. Nie ma wstydu w odchodzeniu od zbyt nachalnych sprzedawców. Jest wielu miłych sprzedawców, którzy z przyjemnością udzielą Ci pomocy.

All fields marked with an asterisk (*) are required